Pokazywanie postów oznaczonych etykietą asystentka fotografa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą asystentka fotografa. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 13 grudnia 2012

Fujifilm FinePix X100


Wprawdzie do świąt jest jeszcze trochę czasu ale mój narzeczony nie mógł wytrzymać z niespodzianką i już wczoraj obdarował mnie pięknym prezentem, aparatem Fuji X 100
Uwielbiam fotografować, ale ponieważ nie mam ochoty zawsze i wszędzie zabierać ze sobą lustrzanki (której zresztą i tak nie umiem obsługiwać) robię zdjęcia moim smartphonem. 
Ten który posiadam naprawdę  daje radę ale podobno mam oko i zajawkę, więc czas przesiąść się na coś bardziej profesjonalnego.
Wprawdzie aparat posiada funkcję AUTO ale postanowiłam podnieść sobie poprzeczkę i robiąc zdjęcia pomyśleć o tym jaki powinnam wybrać tryb, światło itp. dlatego od jutra zaczynam intensywne szkolenie wraz z moim osobistym fotografem.
Dla wszystkich zainteresowanych i miłośników fotografii dobra wiadomość, moje "prywatne lekcje" będą udostępniane w formie postów na blogu Artura. Może skorzystacie? :-)


Moje nowe cudo :-))







poniedziałek, 5 listopada 2012

Asystentka fotografa

Niedawno pokazywałam Wam zdjęcia ślubne z pleneru, na którym pełniłam funkcję asystenta fotografa.
Na tej samej sesji, wykonałam też makijaż Pannie Młodej.
Oto kulisy tego wydarzenia :-D





poniedziałek, 29 października 2012

Asystentka fotografa

Parę dni temu, miałam okazję asystować mojemu narzeczonemu na plenerowej sesji ślubnej. Zajęłam się również makijażem Panny Młodej.
Chciałam Wam dzisiaj pokazać kilka fotografii z tego dnia. Jeśli macie ochotę obejrzeć więcej zdjęć z tej, oraz z innych sesji, odsyłam Was TUTAJ

fot. Artur Berwisz

fot. Artur Berwisz

fot. Artur Berwisz

fot. Artur Berwisz