ZAPRASZAM NA NOWY WPIS NA NASZEGO BLOGA
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą park śląski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą park śląski. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 19 marca 2013
piątek, 15 lutego 2013
niedziela, 13 stycznia 2013
czwartek, 13 grudnia 2012
Park Śląski - zimowe spacerowanie
Moje wychwalanie Parku Śląskiego pewnie już jest nudne ale to nie moja wina, że to najpiękniejsze miejsce na Górnym Śląsku jakie znam :-)
Ostatnio podczas zimowego spaceru towarzyszyła mi jak zwykle Fiona i moja kuzynka Dominika.
Kilka zdjęć z tego dnia.
Pozdrawiam.
Ostatnio podczas zimowego spaceru towarzyszyła mi jak zwykle Fiona i moja kuzynka Dominika.
Kilka zdjęć z tego dnia.
Pozdrawiam.
fot. Artur Berwisz, obróbka ja :-D
niedziela, 18 listopada 2012
Spacerowo w parku śląskim
Pogoda okazała się być łaskawa w ten weekend i mogłam oddać się mojemu ulubionemu zajęciu - pospacerować z psiakiem w parku.
Temperatura wczoraj była naprawdę przyjemna a do tego pięknie świeciło słońce, zresztą zobaczcie sami na załączonych zdjęciach, których autorem jest mój szanony narzeczony :-) Artur Berwisz.
Temperatura wczoraj była naprawdę przyjemna a do tego pięknie świeciło słońce, zresztą zobaczcie sami na załączonych zdjęciach, których autorem jest mój szanony narzeczony :-) Artur Berwisz.
niedziela, 11 listopada 2012
11 listopada
Niedziela. Na dodatek świąteczna. Postanowiłam nie leżeć bezczynnie gapiąc się w sufit. Gdy tylko zobaczyłam, że termometr wskazuje 10 stopni C w cieniu szybko się pozbierałam.
Postanowiłam, że ten poranek będzie aktywny.
Na głodzie wyruszyłam w las a dokładnie do mojego ukochanego parku śląskiego.
Moja wierna towarzyszka i ja, przeszłyśmy około 6 km spalając tym samym ok. 400 wrednych kalorii :-)
Pogoda w dniu dzisiejszym jest piękna, wymarzona na spacery. Polecam wszystkim ruszyć się trochę z domu bo nie wiadomo czy jutro znowu nie będzie chlapy i zimo :-(
kilka zdjęć z naszego spaceru :-)
Postanowiłam, że ten poranek będzie aktywny.
Na głodzie wyruszyłam w las a dokładnie do mojego ukochanego parku śląskiego.
Moja wierna towarzyszka i ja, przeszłyśmy około 6 km spalając tym samym ok. 400 wrednych kalorii :-)
Pogoda w dniu dzisiejszym jest piękna, wymarzona na spacery. Polecam wszystkim ruszyć się trochę z domu bo nie wiadomo czy jutro znowu nie będzie chlapy i zimo :-(
kilka zdjęć z naszego spaceru :-)
sobota, 3 listopada 2012
Spacerowo
Sobota. Czekałam na nią 5 dni :-) a raczej 4 bo czwartek był przecież wolny.
W każdym razie sobota pod względem pogody i temperatury iście jesienna.
Nie mogło obyć się bez spaceru z moim kochanym psiakiem no i narzeczonym, fotografem.
Przy okazji mogłam dokładnie obejrzeć sobie moje włosy i stwierdzić stanowczo: idę z nimi do reklamacji. Za chwilę wychodzę. Poszłam ściąć włosy, zafarbować i rozjaśnić końcówki. Wszystko wyszło super. Wszystko zamiast rozjaśnionych końcówek. Zamiast tego mam chamsko rozjaśnioną całą głowę. Jednym słowem masakra. Zresztą zobaczcie same.
fot. www.arturberwisz.pl
niedziela, 28 października 2012
Park Śląski - nowe ścieżki rowerowe
Park Śląski to moje ukochane wręcz miejsce. Mam to szczęście,że wychodząc na balkon swojego mieszkania, park mam na wyciągnięcie ręki. Z uroków parku korzystam o każdej porze roku.
Cieszę się, że po długim nic nie robieniu ktoś wreszcie zdał sobie sprawę z potencjału miejsca i np. udało się dzięki wsparciu funduszy europejskich, zorganizować w parku nowe ścieżki rowerowe umożliwiające swobodne, bezpiecznie poruszanie się jednośladami. Do tej pory, w niektórych miejscach parku, jazda na rowerze była jedną, wielką walką z pieszymi.
Pod tym linkiem znajdują się dokładne informacje na temat tej inwestycji.
Polecam wszystkim odwiedzenie parku nie tylko rowerem. Park oferuje wiele miejsc do jazdy na rolkach lub do poruszania się na piechotę. Kto lubi dobrą zabawę może odwiedzić Śląskie Wesołe Miasteczko, ZOO oraz wiele knajpek.
Park to nie tylko moje ulubione miejsce, to również drugi dom mojej niesfornej Fionki :-)
Trasa rowerowa w Parku Śląskim
Cieszę się, że po długim nic nie robieniu ktoś wreszcie zdał sobie sprawę z potencjału miejsca i np. udało się dzięki wsparciu funduszy europejskich, zorganizować w parku nowe ścieżki rowerowe umożliwiające swobodne, bezpiecznie poruszanie się jednośladami. Do tej pory, w niektórych miejscach parku, jazda na rowerze była jedną, wielką walką z pieszymi.
Pod tym linkiem znajdują się dokładne informacje na temat tej inwestycji.
Polecam wszystkim odwiedzenie parku nie tylko rowerem. Park oferuje wiele miejsc do jazdy na rolkach lub do poruszania się na piechotę. Kto lubi dobrą zabawę może odwiedzić Śląskie Wesołe Miasteczko, ZOO oraz wiele knajpek.
Park to nie tylko moje ulubione miejsce, to również drugi dom mojej niesfornej Fionki :-)
Trasa rowerowa w Parku Śląskim
zdjęcie pochodzi ze strony: www.parkslaski.pl
Fiona i jej typowy wypad na spacer :-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)






























