wtorek, 30 października 2012

Totalna metamorfoza w 4 tygodnie

Dziś będzie więcej pisania, mniej zdjęć.
Mam nadzieję, że ten wpis nie wprowadzi nikogo w przygnębienie bo mój nastrój niestety w skali od 1 do 10 osiąga poziom 1.
Temperatura za oknem mnie dobija, PMS mnie dobija, otoczenie mnie dobija..... dobrze,że chociaż szykuje się długi weekend i to nastraja mnie optymistycznie bo inaczej mogłabym eksplodować ze złości.

Mój tytuł posta pewnie nie jest Wam obcy. Tak nazywa się pierwsza płyta wydana przez Shape z udziałem Ewy Chodakowskiej. Mam ją w domu od dawna. Dzisiaj ćwiczyłam po raz pierwszy.
Nogi trzęsą mi się do teraz. Dała mi niezły wycisk. Myślałam,że moja kondycja jest niezła ale dzisiaj przekonałam się, że kondycja wyrobiona podczas jazdy na rowerze spinningowym ma niewiele wspólnego z kondycją w ogóle :-)

Pod względem sportu mój dzień zaliczam do udanych. Na rowerze spinningowym udało mi się pokręcić 40 min, na ćwiczeniach z Ewką wytrzymałam 30 min.
Zaczęłam te ćwiczenia ponieważ zachęciły mnie blogi innych dziewczyn, które w czasie od 4 tygodni do 3 miesięcy osiągnęły spektakularny sukces.
Jeśli zniknie mój oporny tłuszcz z okolic ud i zmniejszę swoje obwody w tym miejscu, to naprawdę będzie można uznać, że autorski program treningowy Ewy Chodakowskiej jest odkryciem naukowym :-)

Jeżeli jakimś cudem nie znacie Ewy, prezentuję Wam jej osobę

Jeżeli nie udało się Wam kupić Shape'a z płytą, możecie spróbować ćwiczeń, które Ewa Chodakowska zamieszcza na swojej stronie www.ewachodakowska.pl  lub skorzystać z treningu, który umieszczony został na YouTube - SKALPEL.

To by było na tyle, jutro będzie post o idealnym rowerze spinngowym. Chyba będę musiała pomyśleć o nowym dla siebie, ponieważ ten który mam, najzwyczajniej w świecie zużywa się i zaczyna być uciążliwy dla otoczenia - czyt. niemiłosiernie skrzypi :-)

2 komentarze:

  1. co do roweru -kup specjalny spray , smar do sprzetu fitness lub oddaj do serwisu na konserwacje i skrzypienie pewnie ustąpi.-Adorinka

    OdpowiedzUsuń