Pokazywanie postów oznaczonych etykietą klaudia kapica. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą klaudia kapica. Pokaż wszystkie posty

piątek, 5 kwietnia 2013

SPORT W WIELKIM MIEŚCIE JEST W GAZECIE :-)

cześć Wam

u mnie istne szaleństwo, nie wiem co się dzieje, nie ogarniam tego normalnie.
Od kiedy ukazała się gazeta parkowa, czyli tydzień temu w piątek odebrałam MASĘ TELEFONÓW!! nie mogę w to uwierzyć, wszyscy chcą wiedzieć skąd pomysł na bloga, jak to się stało, że jesteśmy partnerami parku śląskiego itp. itd.
jest o nas wpis na stronie głównej naszego miasta:


piszą o nas na stronie miasta Chorzów:


jutro ukazuje się Dziennik Zachodni z opisem naszej strony a dzisiaj dzwoniła do mnie dziennikarka z gazety wyborczej!!

wow wow wow :-) tego się nigdy nie spodziewałam oby dobra passa trwała.




poniżej ja i kuzynka, szykujemy nowy wpis - Ona gotuje, ja robię foty :-)


i efekty naszej pracy :-)

pozdrawiam Was!!

poniedziałek, 25 marca 2013

23.03.2013 BIEG WIOSENNY

ZMĘCZONE I SZCZĘŚLIWE MELDUJEMY WYKONANIE ZADANIA!
10 KM BIEGU W TEMPERATURZE - 10 STOPNI  - ZALICZONE!
TERAZ TRENUJEMY DO NASTĘPNEGO BIEGU :-)

ZAPRASZAMY NA FOTO RELACJĘ Z TEGO WYDARZENIA




                      zdjęcia są autorstwa fotografa ARTURA BERWISZA - SOULTAKERSTUDIO